III Niedziela Wielkanocna 14-04-2024 r.

1. Dzisiejszą niedzielą zakończyliśmy tydzień miłosierdzia i rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny – zachęcamy do czytania Pisma Świętego. Dzień w którym powinniśmy wspólnie w domu rodzinnym odczytać Słowa Boga skierowane do nas.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 10,00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania klasa 6 i 7. Natomiast w przyszłą niedzielę na godz. 12,00 serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców komunijnych po Mszy św. spotkanie w sprawie już bezpośredniego przygotowania.

4. Zachęcamy do czytania tygodnika katolickiego „Niedziela”.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać panu Pawłowi za kwiaty dla kościoła.

6. Intencje mszalne + życzenia

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli naszą parafię na funkcjonowanie parafii szczególnie za ofiary złożone na konto parafialne.

(Nr konta Parafii 30 1240 1213 1111 0010 2350  9369) Bóg zapłać